WYSYŁKA

Produkty wysyłamy do wyboru kurierem inPost 24 (doręczenie 1 dzień roboczy) lub Paczkomatami (doręczenie 1-2 dni robocze).PRZEDPŁATA NA KONTO:

Kurier Pocztex odbiór w wybranym Urzędzie Pocztowym sklepy Żabka i Freshmarket, stacje paliw Orlen oraz kioski RUCHu - 7 pln
Paczkomaty - 10 pln
Kurier inPost 24 - 11 pln


PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE:

Kurier inPost Pobranie - 15 pln
Kurier Pocztex, Pobranie odbiór w wybranym Urzędzie Pocztowym - 10 pln

ODBIÓR OSOBISTY w Sklepie LUXED Premium Outlet w Graffica Outlet Rzeszów.

Po wcześniejszym kontakcie mailowym/telefonicznym.
Darmowy odbiór towaru.
Płatność gotówką lub kartą na miejscu.

Wysyłka za granicę?

Jest możliwa. Obowiązuje przedpłata na konto lub płatność przez bramkę szybkich płatności, prosimy o kontakt przed zakupem, żeby ustalić koszt i sposób wysyłki.

PŁATNOŚĆ

Zapłacić za zakupy możesz bezpieczną, szybką i wygodną bramką Payezzy firmy POLCARD lub przelewem bezpośredni na konto sklepu LUXED.pl w banku ING.
Kwotę za zakupione produkty doliczając wybraną wysyłkę, podając w tytule wpłaty swoje imię i nazwisko oraz nr zamówienia prosimy przelać na konto sklepu LUXED.pl:


Sklep LUXED Casual Outlet
Lisa Kuli 19, Graffica
35-025 Rzeszów

Numer konta (ING):
09 1050 1445 1000 0090 9456 5265
(do skopiowania): 09105014451000009094565265


W przypadku wyboru ekspresowych płatności Payezzy nie musimy czekać aż przelew trafi na nasze konto, otrzymujemy powiadomienie od naszego partnera zaledwie kilkadziesiąt sekund po dokonaniu płatności i od razu przechodzimy do realizacji i wysyłki zamówienia.

Wszystkie ceny to ceny brutto (23% vat).

ZAMÓWIENIE

Nasze produkty można zamówić telefonicznie/mailowo lub poprzez zakup w sklepie LUXED.pl
W przypadku zamówienia telefonicznego lub mailowego do wyboru jest pobranie (płatne przy odbiorze) lub przelew na rachunek (przedpłata na konto). W przypadku zamówienia poprzez Sklep - dodatkowo do wyboru jest bezpieczna bramka szybkich płatności Payezzy firmy POLCARD.
Zamówienie pobraniowe zostanie potwierdzone przed wysyłką telefonicznie przez naszego pracownika.

Bezpieczne zakupy