Sprawdziłeś wymiary intersującego produktu ale nie jesteś pewien czy przypadnie Ci do gustu? Nie przejmuj się bo masz 14 dni na zwrot lub wymianę. Wystarczy że po otrzymaniu produktu powiadomisz nas mailowo, chętnie poprowadzimy Cię przez proces zwrotu lub wymiany.

Wybierając przewoźnika Pocztex Twoja przesyłka jest ubezpieczona na pełną wartość. Pamiętaj że wrażliwych danych takich jak dane karty płatniczej czy dane do logowania nie musisz podawać w żadnym miejscu na naszej stronie, jedynie przy wyborze płatności Payezzy firmy POLCARD zostaniesz przekierowany do bramki płatności tej firmy gdzie będziesz mógł użyć karty płatniczej bądź zalogować się na konto swojego banku który obsługuje firma POLCARD.

Chcesz zamówić produkt ale chcesz się pilnie upewnić co do trapiącego Cię pytania? W godzinach pracy odbieramy telefony lub oddzwaniamy. Chcesz zapytać o produkt wysyłając maila? Otrzymasz od nas odpowiedź bardzo szybko. Wyznaczamy nowe standardy w obsłudze klienta i obsługujemy Was tak sprawnie i profesjonalnie jak sami chcielibyśmy być obsługiwani jako Klienci.

Wszystkie produkty widoczne w ofercie Sklepu Odzieżowego LUXED.pl są dostępne w naszym magazynie. Zamówienia złożone do godziny 13:00 zostanie wysłane tego samego dnia. Produkty do naszych klientów docierają w 99% w ciągu 1 dnia roboczego.

Nie musisz zakładać konta i wypełniać wielu pól formularza żeby złożyć zamówienie w naszym Sklepie. Szybkie zakupy - czyli zakupy bez rejestracji trwają mniej niż dwie minuty. Ważne żebyś podał aktualny numer telefonu i mail potrzebne do sprawnego zrealizowania zamówienia.

Chcemy żeby każdy nasz Klient zakupy ubrań rozpoczynał w naszym Sklepie. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić na stałe system rabatowy dla aktywnych klientów. Jeżeli składałeś zamówienia w Sklepie LUXED.pl jako niezarejestrowany użytkownik, napisz nam maila z adresu na który dostałeś potwierdzenie zamówienia, przekształcimy Twoje konto i damy Ci rabat, jeżeli tylko zakwalifikujesz się do wybranego progu rabatowego. Klienci którzy mają założone Konta w naszym Sklepie i osiągnął pułap danego rabatu, po zalogowaniu widzą ceny pomniejszone przez rabat. Co istotne środki wydane u nas nie przeterminowują się.

Kwota wydana na zakupy / Rabat %*
+500zł = 2%
+1000zł = 3%
+2000zł = 4%
+3000zł = 5%
+4000zł = 6%
+5500zł = 7%
+7000zł = 8%
+8500zł = 9%
+10000zł = 10%

Co istotne rabat dotyczy wszystkich produktów w naszym Sklepie - także przecenionych.


Blog

LATEST UPDATES